Сплав річкою Серет з Більче-Золоте до Касперівці ГЕС

Популярний відпочинок в Україні на річках Карпатського регіону, а також на річках Центральної України з  2-3 категорією складності, ми ж пропонуємо туристичні, відпочинкові сплави рівнинними річками, що забезпечать вам релакс на цілий день, з усіма екскурсіями, відвідинами цікавих туристичних атракцій. Такий відпочинок під силу як дорослим так і дітям, гарний варіант для родинного, сімейного відпочинку та проведення корпоративного заходу. Перевагою рівнинних річок серед яких Дністер та Серет – це сезон сплавів який триває майже цілий рік, проте найпопулярніші місяці відпочинку  з травня по жовтень. В кожну пору року сплав річкою є особливим, в теплі місяці ми організовуємо наметові містечка, а в холоднішу пору ночуємо в кемпінгах, готелях, садибах.

Для вашої уваги пропонуємо одноденний сплав річкою Серет найкращим маршрутом з Більче-Золотого до Касперівці Гес. В даному турі ми відвідаємо скельний храм що у Монастирку, пройдемо на байдарках річкою Серет, яку ще називають Тернопільською Амазонкою. Червонокнижні представники рослинного, тваринного світів не залишать Вас байдужими, а ще красиві береги що нависають над річкою або стрімко заходять у воду утворюючи неймовірної краси видовище. Говди Голіградські, затоплене село, природні закзники, пікнік на природі подарують вам незабутні емоції та враження від такого відпочинку.

Протяжність водного маршруту 18 км.
Тривалість 5-6 год.
Рівень складності легкий.
Ціна ВСЕ включено 700 грн/чол.

В ціну входить: сплав з Більче-Золоте до Касперівці ГЕС, супровід групи, вивіз підготовка спорядження, харчування, пасажирські перевезення туристів Заліщики – Більче-Золоте, Касперівці – Заліщики, відвідини печери Вертеби або Скельного храму села Монастирок.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма туру

08:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Заліщики. Забираємо туристів що проживають в готелях міста Заліщики. Для організованих груп забезпечимо трансфер з вашого міста. Відвідини скельного храму села Монастирок, переїзд на початок сплаву.
11:00 – 17:00 сплав з Більче-Золоте до Касперівці, пікнік, відпочинок.
17:00 – 18:00 Повернення до Заліщик.

Програма туру з інших міст

Програма туру з виїздом групи місто Чернівці.

08:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Чернівці. Переїзд до села Монастирок огляд скельного храму, переїзд до Більче-Золоте, перекус, інструктаж.

11:00 – 17:00 сплав з Більче-Золоте до Касперівці, пікнік, відпочинок.

17:00 – 19:00 харчування та екскурсія в печеру Вертеба. Повернення до міста Чернівці.

Ціна ВСЕ включено 900 грн/чол.

Програма туру з виїздом групи місто Івано-Франківськ.
07:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Івано-Франківськ. Переїзд до села Монастирок, огляд скельного храму, переїзд до Більче-Золоте, перекус, інструктаж.
11:00 – 17:00 сплав Більче-Золоте – Касперівці, пікнік, відпочинок.
17:00 – 20:00 Повернення до міста Івано-Франквськ.
Ціна ВСЕ включено 1200 грн/чол.

Програма туру з виїздом групи місто Тернопіль.
06:30 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Тернопіль. Переїзд до села Монастирок, огляд скельного храму. Переїзд до Більче-Золоте, перекус, інструктаж.
11:00 – 17:00 сплав Більче-Золоте до Касперівці , пікнік, відпочинок.
17:00 – 20:00 Повернення до міста Тернопіль.
Ціна ВСЕ включено 1200 грн/чол.