Тріо Дністер туристичний сплав річкою Заліщики - Трубчин

Дністровський каньйон від Заліщик до Хотина відрізняється менш залісненими схилами, які добре проглядаються, девонські відшарування змінюють своє забарвлення з червоного на сірий також багато відшарувань силуру і вапняки химерних форм не залишать Вас без уваги. Дана ділянка не менш цікава за відтинок від Нижнева до Заліщик, вона захоплює своїм розмаїттям пам’яток природи, археології, історії, архітектури, відомими у світі гіпсовими печерами.

Протяжність водного маршруту 90 км.
Тривалість 3 дні/2 ночі.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 3100 грн/чол.

В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне приладдя, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, (спальний мішок за бажанням)), харчування згідно програмою (перший день: перекус, вечеря. Другий день: сніданок, перекус, вечеря. Третій день: сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Наметове містечко на березі Дністра.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер з Заліщики до села Колодрібка
08:00 – 10:00 зустріч туристів. Сніданок, інструктаж.
11:00 – 17:00 сплав річкою Дністер. Острів кохання, краса берегів Дністровського каньйону, зайдемо в ліву притоку Дністра, річку Серет, пікнік, перекус. Тиша, спокій, велетенські меандри, які є звичним для Дністра постійно в ритмі наших весел. Побачимо як сьогодні функціонує паромна переправа через Дністер, що з’єднує Чернівецьке та Тернопільську сторони. Береги з ліва то справа понижується, піднімаються і якщо вийти на берег, то перед очима постане реліктова, нині суха, місцями заболочена, ділянка. Проходимо повз «Митківську стінку» – геологічну пам’ятку природи. 
17:00 – 18:00 переїзд Синьків Заліщики.
18:00 – 20:00 поселення, переїзд на оглядовий майданчик міста Заліщики.
20:00 – 23:00 вільний час, вечеря, посиденьки біля ватри.

Програма другого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер з села Колодрібка до села Худиківці:
08:00 – 10:00 прокидаємось, ранкова кава, ранкове купання у Дністрі, сніданок.
10:00 – 18:00 сплав до села Худиківці. Ботанічна пам’ятка природи Дністровського Каньйону – урочище «Глоди» яка характерна є наскальною-степовою рослинністю. Цікавим є те, що колись цю ділянку використовували місцеві жителі для водяних плаваючих млинів, що використовували течію річки в промислових для своїх цілях. Також по маршруту знову геологічна пам’ятка природи “Онутська стінка” . Тут багато вапняків і пісковиків також в результаті м’яких порід є печери, підземні порожнини. Поряд облаштована капличка зі свяченою водою. Далі на вершині село Баламутівка відома своєю карстовою печерою в якій протікає струмок а вхід вимощений великими гіпсовими брилами. На стінах печери збереглися наскельні малюнки.

18:00 – 23:00 таборування, купання, вільний час, вечеря.

Програма третього дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер з села Худиківці до села Трубчин:

08:00 – 10:00 прокидаємось, ранкова кава, ранкове купання у Дністрі, сніданок. Жителі села Худиківці також використовують своє вигідне географічне розміщення та особливості клімату Дністровського каньйону займаються присадибними господарством. Також ми знову зустрінемо чергову паромну переправу

10:00 – 16:00 сплав  до села Трубчин. Даний відтинок відомий геологам світу своїми  відшаруванням девону і силуру.  За Дзвенигородом по лівій стороні гарний водоспад джерельної води. Дана ділянка багата на вміст вапнякових порід тому тут також є багато порожнин, печер.

16:00 – 18:00 поверненя до міста Заліщики.

Тури з ваших міст

Програма триденного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.