Тріо Дністер туристичний сплав річкою Сокирчин - Устечко

Цікавий насичений маршрут в якому багато водоспадів. Вже перший побачите через годину від старту, а саме Возилівський каскад водоспадів, який складається з 12 більших і менших водоспадів. Висота найвищого із них складає біля 9 метрів, більшу частину водоспадів можна побачити піднімаючись вверх вздовж потічка. І одразу неподалік знову Травертиновий водоспад біля села Монастирок. Водоспад знаходиться біля самого берега Дністра та добре проглядається з річки. Своєрідністю цього природного об’єкту є те, що позаду є невелика печера, зайшовши до якої можна оглядати навколишню місцевість стоячи за стінкою води яка спадає, також освіжитись та сфотографуватись. Травертин, завдяки якому утворився цей водоспад, рідкісне геологічне утворення, що в межах України є характерним для території Подільського Подністров’я. Ніч біля багаття та смакуючи домашні страви приготовлені на вогні, а на «десерт» дуже смачний сир КОСИЧКА від місцевих виробників. Захоплення викличе Раковецька фортеця, яку можна відвідати. Безліч красивих краєвидів. Червона гора, з якої відкривається до вашої уваги гарна панорама долини річки Дністер. Пройдете повз Хмелівську стінку, острови Інь Янь за бажанням можна піднятись на гору та глянути з гори на таку красу. Сімейний відпочинок, індивідуальні, групові сплави. 9, 19, 50 туристів.

Протяжність водного маршруту 70 км.
Тривалість 3 дні/2 ночі.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 2800 грн/чол.

В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, (спальний мішок за бажанням можна брати свій)). Харчування згідно програмою (Перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря. Третій день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Сокирчин – Незвисько:
04:30 – 11:00 зустріч туристів та трансфер групи до Сокирчин місця початку нашого сплаву річкою Дністер;
10:00 – 11:00 – сніданок, готуємось до сплаву, інструктаж з техніки безпеки;
11:00 – 13:00 сплав по Дністрі до Возилова, огляд водоспадів, купання перекус;
13:00 – 17:00 сплав Дністром до села Незвисько
17:00 – 23:00 організовуємо наметове містечко на березі річки Дністер, поселення в наметах, за бажанням відвідати магазин, можна купити смачного сиру, купаємося, допомагаємо на кухні, ігри, вечеря, вільний час, посиденьки біля багаття, сон на свіжому повітрі.

Програма другого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Незвисько – Хмелева:
07:30 – 11:00 прокидаємось, ранкова руханка, кава, сніданок.
11:00 – 15:00 сплав Дністром. Раковецька фортеця, Копачинці, купання, перекус, водні процедури.
15:00 – 19:00 сплав до с. Хмелева. Ліва притока Дністра річка Стрипа, Дністровсько-Берем’янський каньйон глибиною майже 200 метрів, Червона гора найтепліше місце каньйону з рідкісними видами степових та скельних рослин (можна поласувати суничками).

19:00 – 23:00 наметове містечко, відпочинок, вечеря, багаття, сон.

Програма третього дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Хмелева – Устечко:
07:30 – 10:00 прокидаємось, ранкове купання у Дністрі, сніданок.
10:00 – 12:00 сплав Дністром до с. Шутроминці. Хмелівська стінка, острови посередині річки, вдивляємось “Соколине око”, що на висоті пташиного польоту з даного місця чудовий вигляд на Дністер.
12:00 – 15:00 перекус, відпочинок, купання. За бажанням похід на оглядову гору з якої відкривається огляд островів Інь Янь;
15:00 – 18:00 сплав до с. Устечко. Вечеря. Купання, переодягання, відвідини магазину за потреби. Трансфер до Заліщик.

Тури з ваших міст

Програма триденного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.