Тріо Дністер туристичний сплав річкою Незвисько - Заліщики

Дністровський каньйон простягається на 250 кілометрів і славиться своєю красою. Сплави Починають з Галича, Нижнева, Незвиська, Устечка, Заліщик. Ми працюємо по всьому Дністровському каньйону та для вас ми обираємо найкращі маршрути. Незвисько до Заліщик улюблений маршрут туристів водників. Відразу після старту перед нами велична, мовчазна фортифікаційна вежа, що колись відігравала велику історичну роль. В Дністровському каньйоні збереглися унікальні реліктові рослини яких більше немає ніде в Україні. Широке річище Дністра утворює сприятливі умови для харчування та розмноження численних пташиних колоній. У межах Дністровського парку трапляються численні пам’ятки історії та архітектури, а також залишки стародавніх стоянок. Тут можна знайти чимало археологічних знахідок, кераміку Трипільської культури, артефакти яким понад 5000 років. Також можна спостерігати за берегами які відкривають свої секрети, наче книжка з геології розказують нам про цікаві геологічні процеси, все це у нас як то кажуть під боком. На маршруті багато водоспадів, серед найвідоміших Джуринський водоспад. Зруйнований міст, та найбільший похилий міст через Дністер, колонії білих, сірих чапель. і ще чимало цікавих Дністровських атракцій. Дністровське повітря, сонце, вода вдалий відпочинок для всіх вікових груп за будь-якої погоди та пори року. Сімейний відпочинок, індивідуальні, групові сплави. 9, 19, 50 туристів.

Протяжність водного маршруту 78 км.
Тривалість 3 дні/2 ночі.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 2700 грн/чол.

В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, (спальний мішок за бажанням можна брати свій)). Харчування згідно програмою (Перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря. Третій день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Незвисько – Хмелева:

04:30 – 10:00 зустріч туристів на авто, ж/д вокзалі міста Заліщики. Переїзд до Незвиська місця початку нашого сплаву річкою Дністер.

10:00 – 11:00 – сніданок, готуємось до сплаву, інструктаж. 

11:00 – 12:00 сплав по Дністрі до Раківця, огляд руїн фортеці, печер, можна набирати джерельної води.

12:00 – 18:30 сплав Дністром до села Хмелева, за бажанням можна піднятись на Червону гору.

18:30 – 23:00 наметове містечко на березі  річки Дністер, поселення в наметах, купання, відпочинок, ігри, вечеря, вільний час, посиденьки біля багаття, сон на свіжому повітрі.

Програма другого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Хмелева – Устечко:
 07:30 – 10:00 ранкова руханка, рибалки можуть порибалити, ранкове купання у Дністрі, сніданок, збираємо речі.
10:00 – 12:00 сплав Дністром до с. Шутроминці.
12:00 – 15:00 перекус, відпочинок, купання. За бажанням похід на оглядову гору з якої відкривається огляд островів Інь Янь;
15:00 – 18:00 сплав до с. Устечко
18:00 – 21:00 переїзд відвідини, Джуринського водоспаду.
21:00 – 23:00 наметове містечко, вечеря, відпочинок, багаття, сон.

Програма третього дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Устечко – Заліщики: 08:00 – 10:00 ранкова кава, ходимо по росі босоніж, сніданок, купання, підготовка до сплаву.
12:00 – 14:00 сплав Дністром до Іване-Золоте.Загублений водоспад. сріблястий водоспад, перекус.
14:00 – 18:00 сплав до міста Заліщики, вечеря. За бажанням групи відвідування панорами міста Заліщики.

Тури з ваших міст

Програма триденного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.