Сплав річкою Серет з Олексинці до Більче-Золоте

Відпочинок в Україні, Тернопілля туристичне запрошує в гості.Тернопільська область – рай для мандрівників. І для тих, хто захоплюється старовинною архітектурою, і для тих хто віддає перевагу природним дивам. І якщо палацами і замками не усіх здивуєш то Природні дива Тернопілля дійсно унікальні. Сплав річкою Серет розпочинаємо з околиць села Олексинці. Село живе в своєму ритмі життя знаходиться в оточенні двох гір, які наче вартові оберігають село. Одна з гір називається бабина гора. Природа, тиша, спокій, побут місцевих жителів та втручання людей в екосистему річки Серет через побудову Більче-Золотецької ГЕС, все побачите та дізнаєтесь під час сплаву річкою Серет. Місця надзвичайної краси, які споглядаєш та уявляєш як тут колись жили Трипільці. Поруч печера Вертеба, підземний музей який зберігає таємниці та сліди Трипільської культури. Чому саме під землею, що спонукало Трипільців та інших людей використовувати печеру для схову, життя ви дізнаєтесь вже в наших водних турах по Серету. Ми неодмінно відвідаємо печеру Вертеба.

Протяжність водного маршруту 13 км.
Тривалість 4-5 год.
Рівень складності легкий.
Ціна ВСЕ включено 800 грн/чол.

В ціну входить: сплав з Олексинці до Більче-Золоте, супровід групи, вивіз підготовка спорядження, харчування, пасажирські перевезення туристів Заліщики – Олексинці, Більче-Золоте – Заліщики, відвідини печери Вертеби.

 

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма туру

08:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Заліщики. Забираємо туристів що проживають в готелях міста Заліщики. Для організованих груп забезпечимо трансфер з вашого міста.
11:00 – 16:00 сплав Олексинці до Більче-Золоте, пікнік, відпочинок.
16:00 – 19:00 харчування та екскурсія в печеру Вертеба. Повернення до Заліщик.

Програма туру з інших міст

Програма туру з виїздом групи місто Чернівці.

08:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Чернівці. Переїзд до села Олексинці. перекус, інструктаж.
11:00 – 16:00 сплав Олексинці до Більче-Золоте, пікнік, відпочинок.
16:00 – 19:00 харчування та екскурсія в печеру Вертеба. Повернення до міста Чернівці.
Ціна ВСЕ включено 1000 грн/чол.

Програма з виїздом учасників сплаву місто Івано-Франкіськ

11:00 – 16:00 сплав Олексинці до Більче-Золоте, пікнік, відпочинок.
16:00 – 20:00 харчування та екскурсія в печеру Вертеба. Повернення до міста Івано-Франквськ.
Ціна ВСЕ включено 1200 грн/чол.

Програма туру з виїздом групи місто Тернопіль.

07:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Тернопіль. Переїзд до села Олексинці. перекус, інструктаж.
11:00 – 16:00 сплав Олексинці до Більче-Золоте, пікнік, відпочинок.
16:00 – 20:00 харчування та екскурсія в печеру Вертеба. Повернення до міста Тернопіль.

Ціна ВСЕ включено 1200 грн/чол.