Каякінг на Сереті. Тур вихідного дня за маршрутом з Олексинці до Касперівці

Тури вихідного дня найкращий відпочинок з сім’єю, родиною, друзями. Відпочивати на природі не тільки корисно але і пізнавально! Під час відпочинку подолаєте біля 30 кілометрів водою, відвідаєте цікаві місця серед яких печера Вертеба, скельний храм села Монастирок, дізнаєтесь про звичаї, побут, традиції місцевих жителів, відвідуєте музеї села, цікаво скуштувати страв які притаманні даному регіону – такий відпочинок запам’ятовується.

Протяжність маршруту 31км.
Тривалість 2 дні.
Рівень складності легкий.
Ціна сплаву  ВСЕ включено 1500 грн/чол.

В ціну входить: сплав з Олексинці до Більче-Золоте, Білче-Золоте до Касперівці, супровід групи, вивіз підготовка спорядження, харчування, нічліг у наметах, пасажирські перевезення туристів Заліщики – Олексинці, Касперівці – Заліщики, відвідини печери Вертеби, скельного храму села Монастирок.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

08:00 – 12:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Заліщики. Для організованих груп забезпечимо трансфер з вашого міста. Переїзд до печери Вертеба, екскурсія. Переїзд на початок сплаву інструктаж, перекус.
12:00 – 17:00 сплав Олексинці до Більче-Золоте, пікнік, відпочинок.
17:00 – 21:00 харчування, поселення в таборі. Екскурсія селом Більче-Золоте.
21:00 – 23:00 посиденьки біля ватри, відпочинок, риболовля. Сон на природі.

Програма другого дня відпочинку:

07:00 – 08:00 ранкова зарядка, сніданок.
08:00 – 11:00 переїзд до села Монастирок, екскурсія скельний храм.
11:00 – 16:00 сплав Більче-Золоте до Касперівці, перекус, купання, вечеря.
16:00 – 18:00 відпочинок, переїзд до міста Заліщики.

Програма дводенного сплаву річкою Серет може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.