Одноденний сплав річкою Дністер Долина - Незвисько

Куди поїхати, де відпочивати в Україні літом? Кожен задає собі таке питання перед початком туристичного сезону. Відповідаємо та пропонуємо! Саме сплави річкою Дністер є альтернатива всіх відпочинків, що поєднує в собі і водний, піший, пізнавальний, екскурсійний, еко, зелений, активний, екстремальний, гастрономічний, сільський туризм. На нашому маршруті красиві береги Дністровського каньйону, з його таємницями. Біля Дністра з давніх давен було життя, про що свідчать печери, гроти які використовувались людьми для житла, обрядів тощо. Безліч водоспадів серед яких Возилівський 12 каскадний водоспад. Також красивим був водоспад навпроти села Монастирок який можна оглянути. А в самому Незвиську на завершення ми скуштуємо смачнющого сиру косичкою.

Протяжність маршруту 26 км.
Тривалість сплавного маршруту 5-6 год.
Рівень складності легкий.
Вартість ВСЕ включено 900 грн/чол.

В ціну входить: сплав Долина до Незвисько, супровід групи, вивіз підготовка, прокат, забір спорядження, перекус, пікнік, пасажирські перевезення туристів Заліщики – Долина, Незвисько – Заліщики.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма туру

08:00 – 11:00 переїзд до с. Долина. Купання, перекус, інструктаж.
11:00 – 18:00 сплав до с. Незвисько, пікнік, відпочинок, купання Дністрі, можна освіжитись у Возилівських водоспадах. Огляд водоспаду навпроти села Монастирок, багато фото, частування смачненьким, насолоджуємось відпочинокм.
18:00 – 20:00 переїзд до Заліщик.

Програма туру з інших міст

Програма туру з виїздом групи місто Чернівці.

07:00 – 07:30 зустріч групи на ж/д вокзалі міста Чернівці
07:30 – 11:00 переїзд через Заліщики до села Долина. Купання в Дністрі, інструктаж, перекус.
11:00 – 17:00 сплав до с. Незвисько. Купання та відвідування водоспадів поблизу села Возилів, Монастирок, пікнік, водні процедури, відпочинок.
17:00 – 20:00 переїзд до Заліщик, за бажанням оглядова панорама міста Заліщики, повернення до міста Чернівці (Дріжзавод)
Ціна туру 1100 грн/чол. ВСЕ включено!

Програма з виїздом учасників сплаву місто Івано-Франкіськ

07:30 – 08:00 зустріч групи на ж/д вокзалі міста Івано-Франківськ.

08:00 – 11:00 переїзд до села Долина. Купання в Дністрі, інструктаж, перекус.

11:00 – 17:00 сплав до с. Незвисько. Купання та відвідування водоспадів поблизу села Возилів, Монастирок, пікнік, водні процедури, відпочинок. 

17:00 – 19:00 переїзд до міста Івано-Франківськ.

Ціна туру 900 грн/чол. ВСЕ включено!