Тріо Дністер комбінований тур сплав річкою Дністер з с. Устечко до с. Городок

Відпочинок сушею, водою, під землею, супер комбінований тур. Печера Оптимістична, печера Вертеба, Скельний храм с. Монастирок,Червоногородський замок, Джуринський водоспад, панорама міста Заліщики, грот монаха відлюдника, острів кохання, тепличний комплекс, наша гостинність та смачні страви приготовлені на вогні з домашніх продуктів в найкращих Кучерявих сплавах на вихідні, святкові, будні дні з ТурБюро Заліщики. Даний тур проводимо з ранньої весни та до глибокої осені з ночівлею в наметах, садибах, готелях. підходить для відпочинку з дітьми, родиною, друзями, колегами по роботі, від 9, 19, 50, 70 туристів.

Протяжність водного маршруту 45 км.
Тривалість 3 дні/2 ночі.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 2900 грн/чол.

В ціну входить: перевезення туристів Заліщики – Джуринський водоспад – Устечко, Заліщики оглядовий майданчик село Хрещатик, Заліщики печера Оптимістична – Вертеба – Скельний храм Монастирок, Городок – Заліщики. Перевезення та підготовка спорядження. Вхідні квитки та одяг для відвідування печер, кухонне приладдя, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, (спальний мішок за бажанням)), харчування згідно програмою (перший день: перекус, вечеря. Другий день: сніданок, перекус, вечеря. Третій день: сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Нічліг у готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково. Наметове містечко на березі Дністра.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Печера Оптимістична.
Панорамам міста Заліщики.
Відвідування тепличних комплексів.
Джуринський водоспад.
Сплав на катамаранах.
Каяк сплави річкою Дністер, Серет.
Попередній
Далі

Програма першого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер з Устечко до Заліщик:

08:00 – 12:00 зустріч туристів та переїзд групи до Джуринського водоспаду, огляд Червоногородського замку.
12:00 – 13:00 обід, підготовка до сплаву, проходження інструктажу.
13:00 – 15:00 сплав до Іване-Золотого. Відвідуємо загублений водоспад, сріблястий водоспад, зупинка на купання, перекус.
15:00 – 18:00 сплав до Заліщик.
18:00 – 23:00 вечеря, купання, ігри, вільний час, посиденьки…

Програма другого дня відпочинку:

Триденний сплав річкою Дністер Заліщики дньовка:

 08:00 – 10:00 прокидаємось, ранкова кава, ранкове купання у Дністрі, сніданок.
10:00 – 18:00 переїзд до печери Оптимістична, обід. печера Вертеба скельний храм Монастирок, що над Серетом.
18:00 – 23:00 повернення до табору, купання, вільний час, вечеря.

Програма третього дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер з м. Заліщики до с. Городок:

08:00 – 12:00 ранкова руханка, кава, ходимо по росі босоніж, сніданок переїзд на оглядовий майданчик для самознімки на фоні міста Заліщики та екскурсія, грот монаха відлюдника.
12:00 – 16:00 обід, сплав Дністром до с. Городок.
16:00 – 17:00 збір спорядження повернення до Заліщик.

Тури з ваших міст

Програма триденного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.