Тріо Дністер комбінований тур сплав річкою Дністер з с. Губин до м. Заліщики

Захоплююча подорож Дністровським каньйоном в програмі комбінованих сплавів. Найкращі вихідні, святкові дні – це триденні сплави по Дністрі. Для Вас найтепліше місце Дністровського каньйону, Хмелівська стінка, острови Інь Янь, 600 річний дуб, найкраще зоряне небо. Відвідаєте рівнинний Джуринський водоспад в мальовничому Червоногороді (місто якого немає) з його легендарним Червоногородським замком та костелом Діви Марії. Знайдемо у лісі водоспад Дівочі сльози, з печерою монаха відлюдника, сріблястий водоспад, прогулянка містом Заліщики, палац Заліщицької Жанни д’Арк Баронеси Стелли фон Турнау, яка була красунею та збирала цінні художні колекції, а увійшла в історію і запам’яталася найбільше мешканцям міста своєю відвагою і крутим норовом. На сьогодні площа парку – 5 гектарів. Тут багато дерев і чагарників. Серед реліктових – це дерево гінкго, софора японська. Панорама міста Заліщики, купіль з цілющою срібною водою. Даний тур проводимо з ранньої весни та до глибокої осені з ночівлею в наметах, садибах, готелях. підходить для відпочинку з дітьми, родиною, друзями, колегами по роботі, від 9, 19, 50, 70 туристів.

Протяжність водного маршруту 55 км.
Тривалість 3 дні/2 ночі.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 2400 грн/чол.

В ціну входить: Перевезення туристів Заліщики – Губин, Устечко – Литячі, Устечко – Джуринський водоспад, Заліщики оглядовий майданчик село Хрещатик, перевезення та підготовка спорядження, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, (спальний мішок за бажанням)), харчування згідно програмою (перший день: перекус, вечеря. Другий день: сніданок, перекус, вечеря. Третій день: сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Нічліг у готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково. В даному сплавному комбінованому турі можна ночувати в садибі за попередньою домовленістю. Наметове містечко на березі Дністра або  біля Джуринського водоспаду.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Губин до Устечка:
04:30 – 11:00 зустріч туристів на власних автомобілях та авто, ж/д вокзалі міста Заліщики. Переїзд до села Губин місця початку нашого сплаву річкою Дністер. Сніданок, готуємось до сплаву, інструктаж.
11:00 – 18:00 сплав по Дністрі до Устечка. Відпочинок, купання, сплав, перекус, похід на Червону гору, огляд Хмелівської стінки.
18:00 – 23:00 наметове містечко на березі річки Дністер, поселення в наметах, купання, відпочинок, ігри, вечеря, вільний час, посиденьки біля багаття, сон на свіжому повітрі.

Програма другого дня відпочинку:

Триденний сплав річкою Дністер дньовка:

08:00 – 10:00 прокидаємось, ранкова кава, ранкове купання у Дністрі, сніданок.
10:00 – 13:00 переїзд до Литячі, огляд дуба, красивого вигляду на Дністер, острів Інь Янь, гроту монаха відлюдника;
13:00 – 14:00 обід, відпочинок, купання.
14:00 – 19:30 відвідини Джуринського водоспаду з купанням, Червоногородський замок, похід до водоспаду Дівочі сльози, відпочинок.
19:30 – 23:00 повернення до табору, купання, вільний час, вечеря.

Програма третього дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Устечко до Заліщики:

08:00 – 10:00 ранкова руханка, кава, ходимо по росі босоніж, сніданок.
11:00 – 13:00 сплав Дністром до Іване-Золоте, огляд водоспаду, перекус;
13:00 – 17:00 сплав до міста Заліщики. Прогулянка парком оглядаємо, палац та рідкісні, екзотичні й реліктові, дерева, чагарники, ліани як от гінкго дволопатеве, тюльпанове, залізне дерево та софора японська, яку в Україну завезли ще 110 років тому. Це дерево цвіте лише раз на два роки, покриваючись довгими, до 30-35 см, китицями ясно-жовтих духмяних квіточок. Переїзд до села Хрещатик та оглядаємо місто з висоти пташиного польоту, робимо самознімку.

Тури з ваших міст

Програма триденного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.