Тріо Дністер туристичний сплав річкою Хмелева - Городок

Найвищий рівнинний водоспад висотою в 16 метрів, унікальні червоні землі, найтепліший клімат у всьому каньйоні, який спостерігається поблизу Червоної гори у Берем’янській частині ландшафтного парку, найбільша кількість замків, фортець та печерних сховищ, а ще дика природа, яка живе своїм життям – усе це не далеке зарубіжжя, а наш рідний край, Тернопільщина. Дністровський каньйон неймовірна, екзотична, магічна і водночас така рідна краса що зовсім поруч. Щоб побачити все, вам потрібно відправитись у туристичний сплав річкою Дністер.  Сплави на байдарках, каяках, катамаранах мальовничим Дністровським каньйоном, яка є третьою за величиною в Україні. Каньйон входить у сім чудес України, тому ті, хто ще не був у нас – ласкаво запрошуємо до нашого краю, який увібрав у себе безліч цікавинок, природних заповідників та пам’яток архітектури. А ще смачні страви з натуральних продуктів, крафтові напої.  Сімейний відпочинок, індивідуальні, групові сплави. 9, 19, 50, 70 туристів.

Протяжність водного маршруту 60 км.
Тривалість 3 дні/2 ночі.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 2600 грн/чол.

В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, (спальний мішок за бажанням можна брати свій)). Харчування згідно програмою (Перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря. Третій день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

04:30 – 11:00 зустріч туристів на авто, ж/д вокзалі міста Заліщики. Переїзд до Хмелеви місця початку нашого сплаву річкою Дністер. Сніданок, готуємось до сплаву, інструктаж.

11:00 – 18:00 сплав по Дністрі до Устечка. Відпочинок, купання, сплав, перекус. 

18:00 – 23:00 наметове містечко на березі  річки Дністер, поселення в наметах, купання, відпочинок, ігри, вечеря, вільний час, посиденьки біля багаття, сон на свіжому повітрі.

Програма другого дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Устечко – Заліщики:
07:30 – 09:00 ранкова руханка, рибалки можуть порибалити, ранкове купання у Дністрі, сніданок, збираємо речі.
09:00 – 12:00 відвідування Джуринського водоспаду, Червоногородського замку.
12:00 – 13:00 перекус, відпочинок, початок сплаву.
13:00 – 19:00 сплав до Заліщик. Сріблястий водоспад, воронячі скелі, заказник Жижива, острови, мости, капличка з Джерельною водою.
19:00 – 23:00 наметове містечко, вечеря, відпочинок, багаття, сон.

Програма третього дня відпочинку:

Сплав річкою Дністер Заліщики – Городок:

08:00 – 09:00 ранкова кава, руханка, сніданок, купання.
09:00 – 12:00 відвідування оглядової гори панорами міста Заліщики, грот монаха відлюдника.
12:00 – 16:00 сплав Дністром до села Городок. Перекус, острів кохання.
16:00 – 18:00 відпочинок, переїзд до Заліщики, вечеря.

Тури з ваших міст

Програма триденного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.