Рафтинг – це не лише спортивний азарт від підкорення водної стихії, а й естетична насолода. Адже Карпатські краєвиди навкруги!

Рафтинг гірськими річками

Рафтинг гірськими річками в Україні набрав шаленої популярності серед туристів, що хочуть спробувати екстремальний вид відпочинку, насолодитися красою Карпат та отримати дозу адреналіну. Пропонуємо рафтинг-тури на Чорному Черемоші, Пруті. Рафтинг тури іншими річками узгоджуються додатково та залежить від рівня води та рівня вашої підготовки. Туристично відпочинковий рафтинг проводиться в околицях села Красник, тут рафтинг по Черемошу доступний з квітня по жовтень місяць включно. Запорукою вдалого відпочинку служать якісні плавзасоби, спорядження, одяг для туристів, харчування та гостинність організаторів. Хорошим варіантом активного відпочинку можуть бути комбіновані кількаденні тури. в яких сплав річкою Дністер, Серет, екскурсія печерами Тернопільщини, Джуринським водоспадом, цікавими місцями в Карпатах, з рафтингом гірськими річками. В наших турах ми беремо всі організаційні моменти на себе, щоб вам комфортно відпочивалось.

Ціни рафтинг на Чорному Черемоші

Діти віком до 10 років – знижка 50%. Діти віком 11-14 років – знижка 25%. Учасникам АТО – 10%

Туристу на замітку:

З собою мати змінний одяг (білизну, футболку, шкарпетки), рушник, пакет/рюкзак для мокрого одягу, а у прохолодну погоду ще також підштанники та футболку на довгий рукав або термобілизну.

Розкажіть друзям, поділіться на своїх сторінках інформацією. Дякуємо!

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »