Сплави Дністром, Серетом, поради, питання, відповіді.

Сплави, тривалість водного маршруту:
Комі під силу сплав річкою Дністер, Серет?
Чи потрібна фізична підготовка:
Погодні умови на Дністрі та річці Серет:
Мобільний зв’язок та підзарядка:
Транспортування речей, спорядження у водному поході:
Харчування під час сплавів по Дністру, Сереті:
Проживання під час сплаву річкою Дністер, Серет:
Гігієна під час відпочинку:
Страхування  та медична допомога:
Пасажирські перевезення:
Аптечка:
Техніка безпеки:
Бронювання, оплата:
Сувеніри:
Аптечка:
Одяг:
Бронювання, оплата:
Сувеніри:
Додаткові послуги: послуги:

Сплави Дністром безпечний вид активного відпочинку, не потребує спеціальної підготовки або особливих фізичних даних. Кучеряві тури від Заліщицького туристичного бюро пропонує вам отримати цікавий та вражаючий відпочинок, досвід туристичного заходу на природі. Ми забезпечуємо максимум комфорту в природних умовах. Але щоб почуватися впевнено під час подорожі, необхідно забезпечити деякі речі, що покращують ваше перебування на туристичному сплаві.
Для підготовки до сплаву, пропонуємо чек-лист, в якому наданий мінімально необхідний набір обов’язкових речей.
1. Комплект засобів захисту від сонця. Сплави Дністровським каньйоном є особливими завдяки клімату тому потрібно врахувати захист від сонця. У сонячну погоду сплави характерні віддзеркаленням сонячних променів від води. Тому нехай у ваш сонцезахисний комплект увійде спеціальний крем, сонцезахисні окуляри. Головний убір – краще, якщо це буде панама чи бейсболка, тому що бандана не захищає ніс та вуха. І не забудьте прикрити шию, лікті, коліна. На всяк випадок візьміть Пантенол, чи інші засоби. Також радимо взяти гігієнічну помаду, щоб захистити губи від обвітрювання.
2. Одяг має бути зручним, не стримувати рухи, прикривати ноги та руки. Для сплаву краще використовувати довгі сорочки, бриджі або короткі шорти. Якщо хочете гарної Дністровської засмаги то можете бути у купальних костюмах, але неодмінно візьміть із собою платок щоб на випадок обгорання можна було прикрити певні ділянки тіла. Навіть у похмуру погоду засмагати на Дністрі можна. Для вечірнього часу проведення потрібно інший одяг як спортивний костюм, вітровку, теплий одяг. Погода Дністровського каньйону є особливою, іноді за один день можна побувати в різних порах року, зазвичай тут тепло і навіть коли йде дощ тут все в радість. Прогнози синоптиків також мають свою похибку завдяки своїй геологічній будові Дністровський каньйон має свої погодні умови.
До вибору взуття також потрібно відноситись серйозно! Під час сплаву радимо перебувати у взутті. Взуття має фіксуватися на п’яті, не натирати, не злітати для цього підходять мокасини, сандалі. При воборі взуття потрібно врахувати що на Дністрі є течія, дно кам’яне (каміння у воді слизьке та рештки різних молюсків що можуть прорізати ногу), береги бувають заболочені під час спаду води або не запланованої стоянки. Після сплаву радимо мати кросівки або інше ввзуття в якому можна відпочивати та робити піші переходи або сходити на панорамні круті вершини.
3. Поліетиленові пакети з застібкою zip-lock для захисту особистих речей та одягу від води. Під час сплаву Дністром краще перестрахуватися від контакту речей з вологою. Таке може трапитись від водяних ігор які як правило влаштовуємо, раптового дощу. Бажано мати гермомішок: дуже зручна річ, яка надійно захистить документи, гроші, мобільний телефон та фотоапарат. Придбати такий можна у туристичних магазинах, коштує він недорого або за домовленістю замовити в нас. Також радимо мати пакети для сміття, які можна також використовувати для захисту сумок, рюкзаків, інших речей від води.
4. Засоби індивідуальної гігієни: мило, зубна щітка та паста, рушник, туалетний папір, дизинфікатор, маски.
5. Посуд. Металеве горнятко, тарілка, ложка будуть ідеальним варіантом для того, щоб взяти з собою. Якщо такого немає, або потрібно зробити поклажу легшою, підійдуть і пластикові.
6. Фляга з водою. Сплави Дністром, Серетом та річками мають в собі характер певного фізичного навантаження. Рекомендуємо мати питну воду, і бажано вчасно поповнювати її баланс. Водою ми забезпечуємо, є джерела але радимо мати свою (магазинів часто не зустрічатимемо)!
7. Аптечка. Ми забезпечуємо групову аптечку. Та слід пам’ятати, що ми відпочиваємо в умовах дикої природи, тому обов’язково подбайте про свою міні аптечку. Візьміть медикаменти відповідно вашого стану здоров’я, та з розумінням потреб вашого організму під час перебування в природних умовах. (пантенол, діазолін, активоване вугілля, перекис водню, крем від засмаги, бинт, лейкопластир, крем від комарів, протидіарейні, валідол. від тиску, від похмілля,
Сплави Дністром здатні подарувати Вам море цікавих пригод, захоплюючих вражень та позитивних емоцій. Кучеряві тури з Заліщицьким туристичним бюро професійно організовує подорожі. Вам забезпечено гарно проведений час з командою та під керуванням інструктора, романтика перебування на природі, намети та їжа, приготована на вогні.
Ви готові поринути у ваше прекрасне літо на Дністрі?

17
Дякуємо що ви з нами!

Мапа

+380977623164
+380964007022
admin@k-tour.com.ua
ktour.com.ua@gmail.com
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки з посиланням на джерело!
Copyright © 2021