Будете відпочивати в Заліщиках неодмінно  замовте екскурсію, спелеотур печерами Тернопільщини. В Оптимістичній печері відчуєте всю романтику спелеотуризму. Печера є горизонтальною, лабіринтового типу, закладена в 20-25 метровій товщі гіпсів на глибині 60-80 метрів. На даний час довжина печери становить 260 кілометрів. Побачити цей музей природи – гідна винагорода тим, хто не злякався труднощів і подолає шлях.  Ви відчуєте себе спелеологом. Підземний світ – це наче підземні музеї живої, неживої природи. Відвідування природних чудес з в міру екстремальним туризмом, найкращий варіант відпочинку, відкриття нового, цікавого незвіданого. В усіх печерах природна вологість, температура, атмосфера. В даному турі ми відвідаємо скельний храм села Монастирок, оглянемо чудовий краєвид на річку Серет. Печери можна відвідувати цілий рік.

Програма одноденного спелеотуру Тернопільщиною з міста Заліщики:

09:00 – 11:00 Виїзд з міста Заліщики, переїзд до печери Оптимістичної.
11:00 – 15:00 спелео екскурсія печерою.
15:00 – 18:00 скельний храм села Монастирок, пікнік.
18:00 – 19:00 повернення до міста Заліщики.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, супровід, екскурсійне обслуговування в печерах, вхідні квитки, пікнік, пригощання, спелео спорядження – вбрання.
Додатково: сувеніри, власні витрати.

Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей. Для участі в спелеотурі  попередня підготовка (досвід) не є обов’язковими. Супровід, інструктаж та екскурсія допоможуть вам осягнути весь смак спелеології на собі.

Керівник: Віктор (097)-762-31-64

Менеджер: Олександра (096)-400-70-22

Якщо цікаво? Розкажіть друзям, тому що їм також знадобиться!

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Спелеотур вихідного дня виїзд з міста Івано-Франківськ: