Печера Вертеба поблизу села Більче-Золоте або Наддністрянська Помпея, саме так називають ще цю печеру, що у Тернопільській області. Печера не просто облагороджена, а й з освітленням, експонатами. Екскурсія буде цікавою, як для дітей, так і для дорослих. Вертеба туристично екскурсійна, не потребує спеціального спорядження та одягу. У ній також створений музей трипільської культури! За кількістю і багатством знахідок, а також предметів культури різних матеріалів абсолютно різних епох печера Вертеба не зрівняється з жодною іншою печерою світу! Археологи саме тому можуть її назвати Наддністрянська Помпея. Довжина всього 8 км. Ми організовуємо групові та індивідуальні екскурсії з міста Заліщики, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернополя. З екскурсією до печери Вертеби можна додатково включати відвідування печер Кришталевої, Оаптимістичної, скельного храму села Монастирок, Джуринський водоспад, панораму міста Заліщики, організуємо пікнік, сувеніри та вирішимо інші побажання за наявності таких.

Програма одноденного спелеотуру Тернопільщиною з міста Заліщики:

09:00 – 11:00 Виїзд з міста Заліщики, переїзд до печери Вертеби.
11:00 – 16:00 спелео екскурсія печерою Вертеба. Відвідування скельного храму села Монастирок, пікнік.
16:00 – 18:00 повернення до міста Заліщики, зупинка біля пам’ятника борцям за волю.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, супровід, екскурсійне обслуговування в печерах, вхідні квитки, пікнік, пригощання, спелео спорядження – вбрання.
Додатково: сувеніри, власні витрати.

Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей. Для участі в спелеотурі  попередня підготовка (досвід) не є обов’язковими. Супровід, інструктаж та екскурсія допоможуть вам осягнути весь смак спелеології на собі.

Керівник: Віктор (097)-762-31-64

Менеджер: Олександра (096)-400-70-22

Якщо цікаво? Розкажіть друзям, тому що їм також знадобиться!

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook