Сплав Дністром на катамаранах

Чаруюче та дивне мiсце Залiщики — перлина туризму в Україні

Річка Дністер омиває Заліщики з трьох сторін та утворює красивий меандр, який став туристичною візитівкою Заліщик. Кожен турист що тут побуває, неодмінно завітає на оглядову панораму та зробить «селфі». 

З середини ХІХ ст. місто Заліщики стали дуже популярним місцем відпочинку. Тут облаштовували пляжі, будувалися відпочинкові пансіонати, палаци, можна було побачити всі красоти природи Дністровського каньйону з водяного плеса сидячи в каяках, байдарках, що вже на той час були нормою відпочинку для жителів та гостей курортного містечка Заліщики. Сьогодні Заліщики намагаються відновити туристичну славу відновлюють пляжі, розвивають туристичну інфраструктуру, та запрошують на відпочинок туристів.

Дністровський каньйон зачаровує своєю красою та величчю. Відпочити в Заліщиках на Дністрі з кожним роком приїжджає все більше і більше туристів. Тут можна знайти любителів екстремального спорту, бажаючих насолодитися природою чи художників, котрі хочуть змалювати дивні пейзажі. Туристичні фірми, що організовують відпочинок в Заліщиках залюбки допоможуть вам обрати відпочинок на любий смак в програмі турів вихідного дня або ж короткий відпочинок, екскурсію чи відпустку. Для активних гостей Кучеряві тури міста Заліщики пропонують сплав річкою Дністер на катамаранах, байдарках, каяках, каное від кілька годинних, денних та багатоденних водних мандрівок Дністровським каньйоном. Для туристів які мають досвід діє станція каяк тур прокат водного спорядження для сплавів. Сплави – це і доля адреналіну, і дивовижні пейзажі, і незабутнє відчуття свободи. Кожен любитель екстремальних видів спорту побачить дивовижні водоспади, давні замки та мальовничі береги каньйону річки Дністер.

Знаходячись у Заліщиках кожен може відпочити духовно та фізично. Крім сплавів, для туристів вело маршрути, екскурсії містом, місцевим звіринцем, можна завітати на Джуринський водоспад, оглянути Червоногородський замок, спуститись в печери та просто організувати пікнік на природі. Туристичні агенції міста Заліщики допомагають мандрівникам та екстремалам швидко знайти цікаве місце в Заліщицькій ОТГ, без особливих зусиль знайти собі відпочинок для душі та по «кишені», адже Заліщики – це туристичний край!

Подільться з друзями. Дякую!

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »