Відпочинок на травневі - Еко вихідні

Відпочинок на Травневі сплав річкою Дністер.

Cплави проведемо на двомісних каяк байдарках, вони швидкі, маневрені що дозволить вам пройти денний відтинок спокійно не поспішаючи. Швидко повернутись до бази, щоб продовжити вечірню програму в садибі адже весняні дні можуть мати різні погодні сюрпризи.  Відпочинок відбудеться за любої погоди, ми вам запропонуємо альтернативну програму в разі погіршення погодних умов.


Програму відпочинку, маршрут сплаву встановлюються індивідуально для організованих груп 15-20 + туристів. Збірні команди будуть дотримуватись програми. Така програма гарно піді йде для сімейного відпочинку. Нічліг буде у садибі із харчуванням та зручностями, а також за бажанням можна і сауну організувати. Поселення у двомісні, тримісні та кімнати з більшим розміщенням ліжок. Ми вже скучили за мандрами тому саме час оглянути залишки фортець та загадкових печер, сміливці можуть прийняти холодний душ у Джуринському водоспаді, отримати весняну засмагу, в нас тепліше! Програма сплаву передбачає відвідування Червоної гори, островів Інь Янь, Джуринського водоспаду, Червоногородського замку, панорами міста Заліщики.


Сплав три дні на Дністрі за маршрутом Хмелева – Заліщики – Городок 1, 2, 3 травня;
Дводенний сплав 1, 2 травня за маршрутом Хмелева – Заліщики;
Одноденний сплав по Дністру 1 день за маршрутом Хмелева – Устечко;
Устечко – Заліщики; Заліщики – Городок.
Сезон сплавів розпочинаємо з травня та проводимо по жовтень місяць. Тому можете телефонувати та домовлятись.

Забронювати можна на сайті або через Viber, WhatsApp, Telegram. За потреби ми перетелефонуємо вам на мобільний. Після погодження організаційних моментів передоплата, бронь участі у турі. За умови передоплати, броні у турі ви не змогли приїхати через стан здоров’я і є доказ в даному випадку тест на Covid 19, ми перенесемо нашу зустріч в наступних наших турах.

Місце збору групи в місті Заліщики Тернопільської області. Можна приїхати своїм автомобілем, поїздом Київ-Рахів до станції Заліщики. Як варіант можна розглядати прибуття на ж/д вокзали Івано-Франківськ та Чернівці. Для сформованих груп за бажанням домовляємось про трансфер на початок та по завершенні туристичного сплаву.

Рюкзак або дорожню сумку; зручний похідний одяг; одяг від негоди (захист від дощу, вітру); взуття: легкі туристичні черевики або кросівки, босоніжки, гумові сандалі з фіксацією п’яти; особистий посуд (ложка, горнятко, тарілка); особисті речі та засоби гігієни; паспорт.
Медичні препарати відповідно до ваших потреб та на всяк випадок. Засоби захисту, дезінфекції на свій розсуд

В меню входять гарячі страви (борщі, солянки, бограчі, розсольники, капусняки, різні супи), молочні страви, гарніри, салати, м’ясопродукти та риба. Сюрпризом на даний тур буде святкове частування з Великоднього кошика. Згідно традицій даного регіону.

Одноденний 650 грн.
Дводенний 1400 грн.
Триденний 1800 грн.
Діти до 7 років- 50%, для пари – 20%.
Проживання, транспортні послуги, супровід, харчування.

Економ варіан замовляти послуги окремо, якщо ви решту можете самі та віднімати проживання внаметах (готелі, садиби беде перераховано вартість), харчування, транспортні витрати, супровід… Також можна обирати сам прокат катамарана чи іншого плавзасобу.

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »

Тур клуб Дністер розиток туризму в громадах

Україна подорожі та туризм Найцікавіші туристичні локації Тернопільщини були представлені на найбільшій міжнародній туристичній виставці України UITT-2021 . Разом з представниками туристичної галузі Тернопільщини,  Туристичне

Читати далі »