Кучеряві тури запрошують вас, щоб втамувати вашу спрагу до подорожей

Отримати незабутні враження та емоції вам допоможе сплав по Дністру

Дністер відкриває свої обійми для всіх, як для новачків так і професіоналів. Оберіть для себе найкращий відпочинок на річці Дністер, чи то буде сплав, чи просто лежати й позасмагати на березі, спуск до печери, польоти на параплані, пошуки загублених водоспадів, прогулянки невідомими стежками – вибір завжди за вами, а ми допоможемо зробити ваш відпочинок незабутнім.

На річці Дністер активно використовують різні сплавні засоби, такі як:

Сплав на катамаранах

Спеціальні водні судна розроблені для туристичних фірм, що організовують сплави річками в комерційних цілях різної категорії складності, з різними за чисельністю екіпажами. Катамарани 6, 8, 10 ти місткі, виготовлено з якісного ПВХ німецьких виробників. Кожна гондола має дві секції, що робить її не тільки більш безпечною при розривах, але й дає можливість маневрувати без значного порушення ходових характеристик. Каркас Д16Т, що міцно з’єднані між собою спеціальною резиновими смужками, що дозволяють мати еластичність та надійність. Наші катамарани мають збільшений об`єм гондол, що забезпечує високу посадку навіть будучи добре завантаженими, добре долає мілини, дозволяє впевнено почуватися команді. Наявність жорсткої палуби дозволяє розмістити багато таборових та особистих речей для водних походів. Також наявність сидінь дозволить вам зручніше розміщуватись на катамарані. Плавзасоби розраховані на одноденні та багатоденні сплави для сімейного відпочинку та групових турів річкою Дністер.

Каяк байдарки для супер драйвових сплавів та водних прогулянок річками

Ідеально підходять як для короткого сімейного відпочинку на воді, так і для тривалих походів. Велика вантажопідйомність каяка дозволяє легко завантажити в нього до 300 кілограм ваги з веслярами. Можна зручно розміститися в ньому всією сім’єю обланднавши додаткове крісло. Великі комфортні сидіння добре тримають спину, а в поєднанні з широким і стійким корпусом каяка дозволить вам відчувати безпеку на воді. Гострий піднятий ніс каяка легко розсікає водну гладь і хвилі, при цьому не даючи воді потрапити в кокпіт каяка, а додати ще швидкість течії Дністра та періодичне веслування то судно доволі швидко буде долати великі дистанції.

Каное сплав

Каное в їх традиційній формі і в даний час залишаються найважливішим засобом повідомлення в малонаселених і важкодоступних лісових районах Канади, а ми пропонуємо організованим групам каное сплав по Дністровському каньйоні. Каное маневрений, швидкий плавзасіб з подвійною нижньою палубою, виготовлені зі склопластику і мають повітряні модулі внутрішньої палуби, що забезпечує їх непотоплюваність. Розміщує три, чотири туриста з речами. Сплавлятись на Каное можна річкою Дністер та Серет.

Сплав на плоту

Пліт водна конструкція для сплавів річкою Дністер за течією. Дозволяє розміщувати 10-15 осіб. Гарно підходить для пікніку на воді. Пліт оснащений столом, мангалом, та допоміжним кухонним обладнанням. З плотом надаються послуги супроводу. 

Відчуйте смак літа в одній з найкращих туристичних локацій Тернопільщини. Сплав – це постійне веслування, а релакс на природі. Під час сплаву ви зможете навчитися вправно веслувати, керувати плавзасобом, визначати фарватер річки, командно діяти, розводити багаття, розкладати намети. Саме тут ви відновити свої інстинкти, відчуєте запах дощу, дізнайтеся як увечері берега можуть пахнути медом, різнотравям (заварити чай із трав що під “ногами”), доторкніться до тиші рідного краю з самими Кучерявими турами від Тур Бюро Заліщики. Запрошуємо любителів незвичайних відчуттів у наші водні мандрівки, туристичні сплави річкою Дністер, Серет в турах під ключ або ж самі обирайте прокат спорядження та вирушайте на зустріч пригодам.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на email
Email