Україна подорожі та туризм

Найцікавіші туристичні локації Тернопільщини були представлені на найбільшій міжнародній туристичній виставці України UITT-2021 . Разом з представниками туристичної галузі Тернопільщини,  Туристичне бюро Кучеряві тури міста Заліщики та туристичний комплекс Мішин-сіті, взяли участь у такому туристичному заході.  Так, про Заліщицьку, Товстенську громаду, Дністровський каньйон тепер знатимуть більше.  Під час виставки ми зустрілись з друзями, партнерами, своїми туристами, а також відбулось багато нових знайомств. Пригадали наші туристичні події та запланували нові.   Попри другий рік карантину туризм в Україні та Тернопільщині продовжує розвиватись, а саме сплави річкою Дністер, Серет допомагають туристам обрати відпочинок на відкритому повітрі та серед мальовничих краєвидів. Заліщики, Дністровський каньйон – це безліч можливостей безпечного та цікавого відпочинку. Тому Запрошуємо на відпочинок до Тернопільщини.

Програма одного дня. Ціна 750 грн/чол.
Ціна екскурсії залежить від програми, кількості учасників туру та які послуги будуть включені. З готовими екскурсійеими групами програму туру обговорюємо індивідуально.

 

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »