Максимум природи, щоб повністю переключитися на позитив і забрати з собою море незабутніх вражень!

Дністровський каньйон відпочинок після карантину, відкриття сезону.

Туристичний сезон, а вас не покидає відчуття невизначеності та тривоги. Думка про відпустку у місті доводить вас до відчаю, а ви так мріяли подарувати близьким незабутній відпочинок. Думка про відпустку у місті доводить вас до відчаю, а ви так мріяли подарувати близьким незабутній відпочинок. COVID-19, пандемія закриває кордони та робить подорожі світом небезпечними. Не варто мандрувати за далекі моря, щоб вдихнути свіжий вітер романтики та пригод. Подорожуйте Україною, відвідайте Тернопільщину. ТурБюро «Заліщики» пропонує самі Кучеряві сплави річкою Дністер – відпочинок для всієї родини серед казкових краєвидів у світі дикої природи.

Ви відвідаєте неповторні місця дикої природи та зануритись в атмосферу тиші та спокою.

Відпочинок на природі особливо актуальний пiсля карантину

Місце, де кожен знайде свою мрію! Дністровський каньйон є дивом природи та скарбницею для невгамовних мандрівників. Місця, які зазнали мінімального впливу людської діяльності. Екотуризм для поціновувачів чудових панорам, скель давніх геологічних епох, травертинів, печер і річкових островів. Під час сплавів річкою Дністер перед вами відкриються мальовничі природні ландшафти, які розбавлятимуться вздовж маршруту відвідуванням печер, гротів, сіл та містечок з цікавими розмовами, частуванням. Для любителів історії Тернопільщину неможливо уявити без турів палацами, фортецями та скельними монастирями, що височіють над Дністром. Сплави річкою дають можливість милуватися їх застиглою красою.
Відпочинок на Дністрі включає нічліг у наметах, а також можна максимально наблизити до умов цивілізації та заночувати в готельних комплексах, садибах, кемпінгах, що розташовані на берегах Дністровського каньйону. Обирайте самі Кучеряві тури та вирушайте на зустріч пригодам на байдарках, каяках, катамаранах в турах сушею, водою, під землею!

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Візьміть з собою спогади та залиште слід!

Відтворити відео

Наші пригоди

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »