Вітчизняний туризм або час об’єднуватись!

Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних громад, які чітко виокремлюють свою особливість, знаходять та формують свій унікальний туристичний продукт, щоб привернути увагу потенційного туриста. На Тернопільщині кожна громада оцінює і переоцінює свої конкурентні переваги, намагається дивитись на туризм під іншим кутом, щоб знайти свою родзинку та подати інформацію туристам через візуальні символи та інформацію.

Ми усвідомлюємо швидкий темп змін, прогресу що відбувається, значення цих перетворень саме на часі для туристичної галузі. Саме час для прояву ініціативи, щоб прикласти максимум зусиль, бути причетним для туристичної промоції Тернопільщини та залучати до активної співпраці туристичний бізнес та громадськість, використовувати найсучасніші можливості.

Жити туризмом, любити своє рідне. Настав час нам перетворити туризм з галузі надії, в інвестиційну перевагу не майбутнього, а сьогодення! Надзвичайно перспективний глянець ФАЙНО ЖИТИ, що має своє унікальне туристичне бачення та обличчя, представили як новий туристичний продукт Тернопільщини. Туристичний глянець аналогів якого немає не лише в Тернопільській області, але і в західній Україні. “Файно Жити” – це новітнє бачення та популяризація туризму на Тернопільщині. Презентація глянцю відбулась, як подарунок Тернополянам на Миколая, перед святами зимового циклу.

 В гарний час коли багато охочих прагне дізнатися, як і де, можна відпочити на вихідні, святкові дні. Заліщицьку громаду представляли туристичний відпочинковий комплекс МІШИН СІТІ та туристичне Бюро м. Заліщики КУЧЕРЯВІ ТУРИ. Хочемо подякувати за велику, плідну роботу всім хто був причетним до створення туристичного глянцю. Маємо надію, що такий журнал стане комунікативною площадкою для гравців на туристичному ринку, та споживачів туристичного продукту Тернопільщини.

Фотограф Таня Бродзяк

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »