Сплав Дністром як альтернатива всьому, що ви будь-коли робили!

Любите активний відпочинок, але вважаєте, що вас вже нічим не здивувати?

Розуміємо, як іноді важко знайти щось цікаве серед купи однотипних турів та розваг, особливо якщо ви досвідчений мандрівник. Для новачків труднощі виникають в тому, що варто дібрати такий варіант, який справить перше незабутнє враження. Давайте разом розберемося, чому ж сплав Дністром можна вважати найкращою альтернативою.

  1. Спорт. Ми не могли не згадати це в першу чергу, адже сплав дійсно можна поставити на один щабель з тренуванням у спортзалі. Після ви відчуєте приємну післявтому і насолоду від подоланого шляху.
  2. Прогулянка на природі. Мальовничі краєвиди Дністра не можуть залишити нікого байдужим. Краса природи вражає та надихає, а свіже повітря додає снаги впродовж всієї подорожі.
  3. Похід в гори. З одного боку це неабияке тренування для м’язів та дихальної системи, а з іншого – насолода природними ландшафтами.
  4. Медитація. Гребля зобов’язує до неабиякої концентрації, особливо на початку навчання. Розкішні ж береги Дністра наштовхують багатьох туристів на роздуми.
  5. Оздоровлення. Всім відомо, що в літній період важливо перебувати на Сонці якомога частіше, адже з теплим промінням наша шкіра виробляє вітамін D. Сплави Дністром — чудовий спосіб прийняти сонячні ванни та підвищити імунітет.

Водна стихія — могутня сила, що гартує тіло і дух, а сплав у такому мальовничому місці, як Дністер, може принести ще більше насолоди. Ми пропонуємо вам безліч варіацій сплавів, щоб і новачок, і бувалий мандрівник змогли відчути щось нове та цікаве.

Яскрава пригода вашого літа!

Кучеряві сплави

Подільться з друзями. Дякую!

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »