Корпоративні тури Тимбілдинг

Тимбілдинг, або командоутворення, активний корпоративний відпочинок – це можливість розім’яти м’язи, розворушити кісточки, надихатись свіжим повітрям, набратись сил, позитивних емоцій, пройти свого роду перезавантаження. Корпоративний відпочинок – як відпочине так і працюватимете! Корпоративні заходи зближують співробітників та є хорошим варіантом спілкування у неформальній обстановці, а Тимбілдинг відпочинок на природі, що згуртовує колег по роботі, вчить командно діяти та підтримувати один одного. Такі активні корпоративні заходи на природі є популярними серед компаній які цінують свій час та гроші, мають намір підвищити комунікацію між співробітниками для досягнення плідної роботи. Також якщо робота з переважаючим сидячим способом, офісний тип роботи то такі заходи на природі будуть неоціненними як для керівників так і для працівників. Доведено, що спільний активний корпоративний відпочинок покращує працездатність команди, а подальша робота приносить кращі результати. І це діє значно ефективніше, ніж просте заохочення грошима. Гроші отримав та використав, а приємні спогади, враження, емоції ще довгий час будуть предметом обговорень, спогадів серед ваших працівників. Ось чому багато керівників переводять систему мотивації з матеріальної площини у сферу відпочинку і розваг.

Ми пропонуємо одноденні та багатоденні сплави, тури для груп від кількох чоловік до команд по 20, 50, 70, 100 і більше людей, із включеним у вартість спорядженням для сплаву та ночівлею на природі в наметах, їжею приготовленою на вогні, а кожен учасник може сам спробувати себе в ролі кухаря та зробити фото для своїх соціальних сторінок. В програму відпочинку можна включати відвідування цікавих туристичних об’єктів, а саме водоспади, печери, замки, фортеці. Дозвілля – забезпечуємо максимум комфорту в природних умовах. Відпочинок на природі сам по собі є незабутнім, тут кожен відкриється, тут кожен максимально наблизиться до природи, забудеться про буденність, повністю зможе себе перезавантажити та спробувати відновити свої природні інстинкти. Смачна польова кухня з домашніх продуктів, крафтові напої залишать море позитивних спогадів. Ніч у наметах дозволить підняти голову та подивитись в небо, щоб побачити зорі яких більше ніде немає. Посидіти біля ватри, спостерігати за полум’ям, чути тріск деревини, спів цвіркунів з дружніми розмовами. Для вечірнього часу проведення можливо музичний, супровід свята, та дискотекою. За домовленістю можна запросити виступ Народних колективів та повністю підготувати культурну вечірню шоу програму по простому. Нічліг може відбуватися як в наметах так і в готелях. Після завершення відпочинку презентуємо фото та відео звіт заходу. Форма розрахунку готівкова та безготівкова, ми працюємо як з юридичними так і фізичними особами.

Який же відпочинок без смаколиків? Трішки про смачненьке:

Сплав Дністром як вид корпоративного гастротуризму — це не просто «їсти, але їсти й ще раз їсти!»

ВСЕ просто КуЧеРяВо!

Для поліпшення роботи в команді: корпоративні програми, корпоративні свята, корпоративне волонтерство й корпоративний відпочинок. А також святкування дня народження співробітників та дня народження компанії. Одним з ефектів таких заходів стає загальна згуртованість колективу, що є складовою роботи з командним духом, підвищенням згуртованості колективу на основі загальних цінностей та уявлень.

Наші друзі

Що таке сплав? Для людини, яка ніколи не ходила річкою на певній дистанції, сплав може здаватися чимось складним і нереальним, але насправді це не так. Сплав – це не професійна гребля і не досягнення спортивних рекордів, а відпочинок в стилі ЕКО. Саме сплавляння ми завжди урізноманітнюємо походами та екскурсіями, адже за берегом завжди є багато чого цікавого подивитися.

Під час сплаву будемо активно відпочивати, відпочинок як гра! Тимбілдинг сильна сторона вашої успішної компанії:
– ефективне використання сильних сторін складу команди;
– розподіл ролей в команді для оптимального досягнення результатів;
– формування навичок успішної взаємодії членів команди в різних ситуаціях;
– підвищення рівня особистої відповідальності за результат;
– перехід зі стану конкуренції до співпраці;
– підвищення рівня довіри й турботи між членами команди;
– переведення уваги учасника із себе на команду;
– підвищення командного духу, отримання заряду позитивного настрою;

Якщо ви вже вирішили провести корпоратив не у вашому місті, і визначилися з тим, що відпочинок колективу має бути активним, звертайтеся до нас, і ми організуємо ваш корпоратив з урахуванням всіх побажань. Дністер має багато таємниць для вас. Відкривайте, насолоджуйтеся, вивчайте!

Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook