Відпочинок як міні відпустка. Сушею, водою, під землею. Сплав по Серету, Дністрі та печери Тернопілля.

Новини в світі туризму, відпочинок в умовах сьогодення, комбінований туристичний сплав по Серету найкращий варіант безпечного відпочинку з користю для здоров’я. Комбінований відпочинок включає в себе: сплави по Серету, Дністрі, відвідування печер, хороший варіант насичено, цікаво провести відпочинок, який можна назвати міні відпустка. Такі тури замовляють дружні компанії, родини, колективи, яким набридли одноманітний відпочинок десь просто лісовій зоні, зустрічі в ресторанах чи за столом. А Тільки ви, та життя що вирує на відстані витягнутого весла, спів пташок, подих свіжого повітря, що намагається вам розказати якусь таємницю… А таємниць таки багато. Цікаво знати, що дана місцевість колись була дном Сарматського моря і саме завдяки великій роботі води що вимивала гіпси, нам залишились у спадок найбільші в світі підземні лабіринти, які і до сьогодні спелеологи продовжують вивчати. Саме в даній місцевості ви можете відкрити в собі спелеолога та пройтись, проповзти, пролізти підземними лабіринтами. Печери різних видів складності, як для новачків так і професіоналів. Цікавим буде відвідати печеру Вертеба в якій зроблено виставкові зали присвячені Трипільській культурі, такий музей унікальний, він знаходиться під землею. Адже саме у Вертебі до сьогодні тривають розкопки, досліджують Трипільську культуру. Намагаються відгадати велику таємницю. Що робили Трипільці під землею, та чому вони пішли в печери. Не менш захопливим буде для Вас відвідування скельного храму села Монастирок, що розкинувся на високих пагорбах річки Серет. Тут покажемо єдиний у світі образ Ісуса Христа з закритими очима, побачите жертовний камінь, та дізнаєтесь багато таємниць, легенд. Щоб закохатися в наш край вам вистачить і дня, але побачити все то прийдеться обирати дводенні, триденні тури або приїхати знову. Не менш цікавим місцем для наших туристів буде печера Оптимістична в якій сповна можна відчути себе спелеологом, побачити красу що знаходиться під землею та на мить задуматись. Досхочу на купатись у Касперівському ГЕС, спробувати свої сили на SUP дошці, можливо покататись на моторному човні. Доповненням програми буде сплав по Дністру. Ви можете порівняти природу, Дністровського каньйону та каньйону річки Серет, ознайомитись з підземним світом та побути багато часу на природі.

Протяжність маршруту 49 км.
Тривалість 3 дні.
Рівень складності легкий.
Ціна сплаву  ВСЕ включено 2700 грн/чол.

В ціну входить: сплав річкою Серет з Більче-Золоте до Касперівці. Сплав по Дністру Заліщики – Городок. Печера Оптимістична, вхідні квитки та спорядження. Супровід групи, вивіз підготовка спорядження, харчування, нічліг у наметах, пасажирські перевезення туристів згідно маршруту. Заліщики – Більче-Золоте, Касперівці – Заліщики, Касперівці – печера Оптимістична – Вертеба – Монастирок скельний храм.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

08:00 – 11:00 зустріч з учасниками сплаву на автовокзалі міста Заліщики. Переїзд до Більче Золоте, екскурсія, інструктаж, сніданок.

11:00 – 17:00 сплав Більче-Золоте, перекус, відпочинок.

17:00 – 21:00 харчування, поселення в таборі, пікнік. 

21:00 – 23:00 посиденьки біля ватри, відпочинок, риболовля. Сон на природі.

Програма другого дня відпочинку:

08:00 – 11:00 ранкова руханка, сніданок. переїзд до печери Оптимістична.
11:00 – 18:00 екскурсія печерою Оптимістична, переїзд до Вертеби, скельний храм Монастирок, обід.
18:00 – 21:00 повернення в табір, відпочинок, водні розваги, вечеря.
21:00 – 23:00 посиденьки біля ватри, відпочинок, розваги, риболовля. Сон на природі.

Програма третього дня відпочинку:

08:00 – 11:00 ранкова руханка, сніданок, переїзд до міста Заліщики.
11:00 – 16:00 сплав до села Городок, відпочинок, перекус.
16:00 – 18:00 повернення в табір, відпочинок, збір речей, вечеря.

Програма триденного сплаву річкою Серет може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.