Місто романтики і натхнення, стилізованої архітектури та дивовижних легенд.

Одне з найгарніших міст світу, «квітка на камені», визнане одним із Семи чудес України – це Кам’янець-Подільський. Ознайомимось з Історією замку та озброєння. Прогуляємось старим містом, неповторні відчуття подорожі у часі вам гарантовані. А ще Кам’янець-Подільський місто романтики і натхнення, стилізованої архітектури та дивовижних легенд, які розкриває перед вами захопливі історії. Під час екскурсійного маршруту ми відвідаємо:
Середньовічний замок (16-18 ст.) – комплекс споруд військової архітектури з баштами та бійницями;
Міську Ратушу (17-18ст.) – протягом багатьох століть тут розміщувалася польська управа (магістрат);
Костел св. Апостолів Петра і Павла – відомий своїми фресками Джованні Сампіні, турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії, кам’яною Лаурою та унікальним органом на 972 труби;
Домініканський Монастир (15-18 ст.); Вірменський квартал і Миколаївський Собор (15-18 ст.).

Програма одного дня.
Ціна екскурсії 650 грн/чол.

Ціноутворення залежить від кількості учасників туру та програми і послуг які отримує турист під час екскурсійної поїздки.

В ціну входить: 

– Пасажирські перевезення

– Страховка

– Супровід групи

– Вхідні квитки

– Екскурсія

– Фото звіт

– пікнік перекус або обід (на побажання групи).

В ціну не входить:

– сувенірна продукція, шопінг

– харчування (додатково)

– власні витрати

Програма туру:

08:00 – 10:30 – прибуття до Кам’янця-Подільського.
10:30 – 12:00 – екскурсія в Старому замку + вільний час в замку.
Кам’янець-Подільський замок – один із найпопулярніших в Україні, вважається перлиною Поділля. Під час екскурсії ви дізнаєтесь про її засновників та найцікавіші моменти в історії. Зокрема, секрети з’яви у Середньовіччі замкової криниці, про народного героя Устима Кармалюка, таємниці Боргової ями, про життя писаря та Середньовічний туалет (!). Також ви можете пройти внутрішньо стінними переходами та галереями замку, піднятись на кілька башт та побувати на найширшій стіні твердині. А ще – побачити Новий замок, який у XVII «став» на захист Старого замку.
Наразі Кам’янець-Подільський замок – живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: стрільбою з лука/арбалету, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам – можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї. Тому до ваших послуг – стрільба з лука/арбалета, робота гончара та пекаря НАЖИВО, знімкування на згадку із совою, неймовірно красиві панорами!
12:00 – 13:00 – екскурсія Старим містом (І частина): Замковий міст, Міська брама, оглядові майданчики, з яких відкривається вид на Руську браму, Георгіївську церкву, каньйон, річку Смотрич, Хрестовоздвиженську церкву; далі – Вірменська площа та Будинок з драконом.
13:00 – 14:00 – обід.
14:00 – 14:45 – екскурсія містом (ІІ частина): фотозони «Я люблю Кам’янець», пам’ятник туристу, писанка-рекордсмен, Тріумфальна арка (Арка бажань), оглядовий майданчик із видом на Замковий міст, історія виникнення каньйону та міста.
14:45 – 15:00 – завершення екскурсії, від’їзд.
15:00 – 18:00 – екскурсія до скельного храму села Монастирок або Вертеба, повернення додому.

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook

Файно жити туристичний журнал

Вітчизняний туризм або час об’єднуватись! Саме за останні роки Тернопільщина взяла активно курс на розвиток туризму. Помітно почали формуватися тенденції туристичного брендингу обласного центру, територіальних

Читати далі »

Тур клуб Дністер розиток туризму в громадах

Україна подорожі та туризм Найцікавіші туристичні локації Тернопільщини були представлені на найбільшій міжнародній туристичній виставці України UITT-2021 . Разом з представниками туристичної галузі Тернопільщини,  Туристичне

Читати далі »

Україна подорожі та туризм

Найцікавіші туристичні локації Тернопільщини були представлені на найбільшій міжнародній туристичній виставці України UITT-2021 . Разом з представниками туристичної галузі Тернопільщини,  Туристичне бюро Кучеряві тури міста

Читати далі »