Екскурсія в печери з міста Івано-Франківськ до найбільшої гіпсової печери у світі. На Вас чекає похід, пригода, екскурсія та пікнік. Щоб пізнати таємничий підземний світ печери Оптимістичної можна, вирушивши у спелеотур Тернопільщиною. Цікавою для багатьох туристів, які люблять екстремальні відчуття, пригоди, враження. Це досить велика гіпсова печера, вона є найбільшою у світі та розташована неподалік Дністровського каньйону. Вона має вигляд горизонтальних лабіринтів з галереями. Довжина ходів сягає 260 кілометрів. А на завершення туру скельний храм села Монастирок що знаходиться у гроті висотою вісім метрів, великий жертовний який тепер називають “каменем Довбуша”, мальовничі пейзажі річки Серет з пікніком назавжди запам’ятаються надовго і ви знову захочете сюди повернутися.

А буде мало вражень, то з радістю вам організуємо сплав річкою Серет, Дністер, відвідини Джуринського водоспаду, водоспаду Дівочі сльози, печери монаха відлюдника, Червоногородського замку, панорами міста Заліщики, печери Вертеби, скельного храму села Монастирок та звісно з пікніком на природі. Тури можуть бути одноденні та багатоденні з ночівлею в наметах, садибах, готелях. Тернопільщина, Заліщики запрошують на відпочинок!

Програма одноденного спелеотуру Тернопільщиною з Івано-Франківська:

07:00 11:00 Виїзд Івано-Франківська, переїзд до печери Оптимістичної. Дорогою зупинки для перекусів та потреб.
11:00 – 15:00 спелео екскурсія печерою
15:00 – 18:00 скельний храм села Монастирок, пікнік.
18:00 – 21:00 повернення до міста Івано-Франківськ.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, супровід, екскурсійне обслуговування в печерах, вхідні квитки, пікнік, пригощання, спелео спорядження – вбрання.
Додатково: сувеніри, власні витрати, додаткове харчування в кафе.

Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей. Для участі в спелеотурі  попередня підготовка (досвід) не є обов’язковими. Супровід, інструктаж та екскурсія допоможуть вам осягнути весь смак спелеології на собі.

Керівник: Віктор (097)-762-31-64

Менеджер: Олександра (096)-400-70-22

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook