Дводенний сплав по Дністру за маршрутом Устечко - Заліщики - Городок

 Заліщики, Дністровський каньйон запрошують на відпочинок, релакс, який кращий за spa-процедури в дорогому салоні. Еко терапія на природі. Чарівний світ дикої природи Дністровського каньйону, магія Червоногородського замку, Джуринський водоспад в якому можна і купатися, а ще Домініканський костел, найвищий похилий міст в європі, острови,  скельні відшарування, гніздування сірих чапель, капличку з освяченою водою, сріблясті водоспади, Сонячний пляж міста Заліщики, Палац баронів Бруницьких, екзотичні дерева як то гінкго дволопатеве, софора японська. Ще піднімемось на оглядову панораму міста Заліщики, з якої місто наче острів. Зайдемо у  ліву притоку Дністра річку Серет. Не кажучи про ніч у комфортних наметах, смачні страви з місцевих домашніх продуктів приготовлені на вогні за старовинними рецептами, крафтові напої, наша турбота та організація – це запорука вдалого відпочинку. Сімейний відпочинок, індивідуальні, групові сплави. 9, 19, 50 туристів.

Протяжність водного маршруту 43 км.
Тривалість 2 дні/1ніч.
Рівень складності легкий.
Ціна сплаву 1600 грн/чол.

 В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, спальний мішок (за бажанням можна взяти свої)), харчування згідно програмою (перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку. Відвідування, Джуринського водоспаду, Червоногородського замку, оглядової панорами міста Заліщики, гроту монаха відлюдника. Проживання готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково за бажанням замовника.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

Зустріч в м. Заліщики на ж/д вокзалі, автовокзалі. Туристи, які прибувають своїм автомобілем то парковка на стоянці охороняємого об’єкту. Слід пам’ятати, що всі мають прибути до 08:30 ранку.
08:30 – 12:00 зустріч учасників туру, трансфер до Урочища Червоне, екскурсія Червоногородським замком, ранкова кава, огляд руїн Червоногородського замку, купання у Джуринському водоспаді, перекус, інструктаж.
12:00 – 18:00 сплав до міста Заліщики. Зупинки на відпочинок, купання, сріблястий водоспад, воронячі скелі, Дністровське графіті, місця гніздувань чапель, відвідування каплички, Заліщики пляж Сонячний, огляд пансіонатів, мостів.
18:00 – 20:00 наметове містечко, поселення, вільний час, купання.
20:00 – 23:00 вечеря, посиденьки біля ватри, вільний час.

Програма другого дня відпочинку:

08:00 – 11:00 Ранкова руханка, сніданок, екскурсія оглядова панорама міста Заліщики, гроту монаха відлюдника, екскурсія парком.
11:00 – 15:00 сплав до Заліщик до Городка. Зупинки на купання, перекус, водний гідромасаж, захід у річку Серет.
15:00 – 18:00 переїзд до табору, відпочинок вечеря.

Програма дводенного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.