Дводенний сплав по Дністру за маршрутом Незвисько - Хмелева - Заліщики

Відпочинок на річці суттєво відрізняється від лежання на морі. Дністровський каньйон поєднав у собі відпочинок на морі, в лісі та горах. Ми організовуємо програму так, щоб кожному туристу було цікаво, адже нам важливо показати каньйон та Дністер таким, яким любимо його ми. Якщо в наших краях ви вперше, чудові враження ми гарантуємо, тому що такої унікальної природи в Україні більше ніде не знайти. Сплав – це не гребля веслами цілий день. Сплав – це насичена програма з екскурсіями, відпочинком, купанням, спілкуванням, частуванням, спогляданням.

Протяжність водного маршруту 48 км.
Тривалість 2 дні/1ніч.
Рівень складності легкий.
Ціна сплаву 1900 грн/чол.

 В ціну входить:
перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, спальний мішок (за бажанням можна взяти свої)), харчування згідно програмою (перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку. Проживання готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково за бажанням замовника.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

08:30 – 11:00 зустріч в місті Заліщики на ж/д вокзалі, автовокзалі, переїзд до села Незвисько, підготовка до сплаву, сніданок, можна купити домашнього сиру, інструктаж.

11:00 – 18:00 сплав до села Хмелева. Відвідування руїн Раковецької фортеці, піднімемось на Червону гору, відпочинок, перекус.

18:00 – 20:00 поселення в наметах, купаємось, відпочинок.

20:00 – 23:00 вечеря, посиденьки біля ватри, вільний час, сон.

Програма другого дня відпочинку:

08:00 – 10:00 Ранкова руханка, сніданок.

10:00 – 16:00 сплав до села Устечко, зупинки на купання, перекус, Хмелівська стінка, острови Інь Янь.

16:00 – 18:00 вечеря, відвідування Джуринського водоспаду повернення до міста Заліщики.

Програма дводенного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.