Дводенний сплав по Дністру за маршрутом Губин - Устечко - Заліщики

 Незабутній відпочинок у Західній Україні, а саме на Тернопільщині, Хмельниччині, Буковині, Івано-Франківській області. Якщо ви любите активно проводити вільний час, ми пропонуємо туристичні сплави та екскурсії. Туристичні сплави по Дністру проходять на байдарках, каяках, каноэ, катамаранах, плотах. Річка Дністер є третьою за величиною в Україні. Дністровський каньйон входить у сім чудес України, тому ті, хто ще не був у нас – ласкаво запрошуємо до нашого краю, який увібрав у себе безліч цікавинок, природних заповідників та пам’яток архітектури.
Тільки на природі відновлюються сили, світлішають думки і покращується самопочуття. Учасником такого відпочинку можуть стати і ваші діти. Адже час проведений в колі сім’ї та ще й на природі, з ночівлею, будуть незабутніми для вашої дитини. Нас постійно супроводжуватимуть пернаті аборигени теплого Дністра: рибалочки, чаплі, чайки, якщо поталанить, то можна побачити Чорного Лелеку, а додати ще вечірні зорі, спів цвіркунів, ватру, процес приготування їжі – це викличе не аби яке захоплення, залишиться на все життя у пам’яті.

Протяжність водного маршруту 55 км.
Тривалість 2 дні/1ніч.
Рівень складності легкий.
Ціна сплаву 1900 грн/чол.

 В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, спальний мішок (за бажанням можна взяти свої)), харчування згідно програмою (перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку. Відвідування,оглядової панорами міста Заліщики, гроту монаха відлюдника. Проживання готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково за бажанням замовника..

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

08:30 – 11:00 зустріч в місті Заліщики на ж/д вокзалі, автовокзалі, переїзд до села Губин, підготовка до сплаву, сніданок, інструктаж.
11:00 – 18:00 сплав до села Устечко. Піднімемось на Червону гору, пройдемо повз Хмелівську, острови Інь та Янь, зупинимось на відпочинок в безлюдних місцях, перекус.
18:00 – 20:00 поселення в наметах, купаємось, відпочинок.
20:00 – 23:00 вечеря, посиденьки біля ватри, вільний час, сон.

Програма другого дня відпочинку:

08:00 – 11:00 Ранкова руханка, сніданок, переїзд для огляду островів Інь Янь.
11:00 – 17:00 сплав до міста Заліщики, зупинки на купання, перекус, сріблясті водоспади, красиві краєвиди.
17:00 – 18:00 відпочинок, вечеря.

Програма дводенного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.