Дводенний сплав по Дністру за маршрутом Іване-Золоте - Заліщики - Синьків

Активний відпочинок для новачків та бувалих мандрівників. Спорт, прогулянка, похід, медитація та оздоровлення водночас. Водна стихія гартує дух і тіло. Мальовничі краєвиди Дністра не можуть залишити нікого байдужим. Краса природи вражає та надихає, а свіже повітря додає снаги впродовж всієї подорожі. Сімейний відпочинок, індивідуальні, групові сплави. 9, 19, 50 туристів.

Протяжність водного маршруту 46 км.
Тривалість 2 дні/1ніч.
Рівень складності легкий.
Ціна сплаву 1800 грн/чол.

 В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, спальний мішок (за бажанням можна взяти свої)), харчування згідно програмою (перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку. Відвідування,оглядової панорами міста Заліщики, гроту монаха відлюдника. Проживання готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково за бажанням замовника..

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

Зустріч в місті Заліщики на ж/д вокзалі, автовокзалі. Туристи, які прибувають своїм автомобілем то парковка на стоянці охороняємого об’єкту. Слід пам’ятати, що всі мають прибути до 08:30 ранку.
08:30 – 11:00 зустріч учасників туру, переїзд Іване-Золоте, підготовка до сплаву, сніданок, інструктаж.
11:00 – 16:00 сплав до міста Заліщики.
16:00 – 18:00 екскурсія містом та на оглядовий майданчик міста Заліщики.
18:00 – 20:00 поселення в наметах,купаємось, відпочинок.
20:00 – 23:00 вечеря, посиденьки біля ватри, вільний час, сон.

Програма другого дня відпочинку:

08:00 – 10:00 Ранкова руханка, сніданок.
10:00 – 16:00 сплав до села Синьків, зупинки на купання, перекус, водний гідромасаж.
16:00 – 18:00 переїзд до табору, відпочинок вечеря.

Програма дводенного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.