Дводенний сплав по Дністру за маршрутом Хмелева - Устечко - Заліщики

Чаруюче та дивне місце, Дністровський каньйон – перлина туризму в Україні. Річка Дністер спускаючись з гір роками вгризалась у береги, а десь наносила пісок утворюючи загадкові меандри. Береги вкриті густими лісами, пагорби наче намистинки вибудувались в лінію, десь опускаючись до річки наче хочуть напитись води, тут вже інший берег спокушає нас чарівною галявиною для відпочинку. Ми оглядаємо красу берегів з рівня водяного плеса, перебуваючи на катамаранах, каяках, байдарках, неквапливо загрібаємо веслом та милуємося прирордо. Відлік часу тут сприймається по іншому, особливо тепер коли умови цивілізації диктують свої темпи життя, ми як першопрохідці йдемо на одному подиху природної краси не замислюючись про час. На маршруті для нас Хмелівська стінка, загадковий травертиновий грот монаха відлюдника, острови посередині річки, маленькі та великі водоспади.
За два дні ви можете повноцінно відпочити, перезавантажитись, оздоровитись, щоб незабаром повернутися сюди знову. Сімейний відпочинок, індивідуальні, групові сплави. 9, 19, 50 туристів.

Протяжність водного маршруту 45 км.
Тривалість 2 дні/1ніч.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 1800 грн/чол.

В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, спальний мішок за бажанням), харчування згідно програмою (перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку. Відвідування оглядової панорами міста Заліщики. Проживання готелях, садибах чи кемпінгу для організованих груп обговорюється додатково за бажанням замовника.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

04:30 – 08:30 зустріч групи, переїзд до Хмелеви місця старту;
08:30 11:00 переїзд, підготовка до сплаву, інструктаж, перекус;
13:00 – 15:00 обідній перекус, стоянка Шутроминці;
15:00 – 18:00 сплав до с. Устечко;
18:00 – 20:00 розбиваємо намети, переселяємось, купаємось, готуємось до вечері;
20:00 – 23:00 вечеря, посиденьки біля ватри, вільний час.

Програма другого дня відпочинку:

 08:00 – 11:00 Сніданок, пакуємо речі, просушуємо намети та спальники, готуємось до мандрівки нового дня, купання, риболовля, сніданок;
11:00 – 13:00 сплав до стоянки Іване-Золоте, відвідини загубленого водоспаду, проходження через грозові ворота;
13:00 – 14:00 обідній перекус, купання у сріблястому водоспаді з джерельною водою, воронячі скелі та гарні краєвиди.
14:00 – 18:00 сплав до міста Заліщики, огляд каплички, смакуємо водою, завітаємо на пляж сонячний, відвідини панорами міста Заліщики, вечеря.

Програма дводенного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.