Дводенний сплав по Дністру за маршрутом Городок - Колодрібка - Горошова

Відпочивати в Україні в умовах дикої природи можливо! В Дністровському каньйоні час наче зупиняється, і ви як першопрохідці проходити повз острови, спостерігаючи за тим життям яке панує без людського втручання. Під час туристичного сплав ми наодинці з рослинним, тваринним світами, спілкуємось в колі однодумців, купаємось, відпочиваємо. Їжа тут смакує по особливому вона приготовлені на вогні та з домашніх продуктів які все важче купити в супермаркетах. Ви будете дихати свіжим повітрям, адже береги вкриті лісами, поруч немає заводів. Туристи тут зустрічають схід сонця, бачать як витанцьовує туман. Заряд енергії та перезавантаження за два дні вам гарантовано!

Протяжність водного маршруту 50 км.
Тривалість 2 дні/1ніч.
Рівень складності легкий.
Ціна туристичного сплаву ВСЕ включено 2000 грн/чол.

 В ціну входить: перевезення туристів, перевезення та підготовка спорядження, кухонне, таборове спорядження (намети, туристичний килимок, спальний мішок (за бажанням можна взяти свої)), харчування згідно програмою (перший день перекус, вечеря. Другий день сніданок, перекус, вечеря). Супровід групи. Транспортний супровід групи. Нічліг у наметовому містечку. Відвідування,оглядової панорами красивого меандра річки Дністер села Мусорівка, відвідування Фаринникової кринички.

В ціну не входить: власні витрати, додаткове меню, добирання на місце збору групи та в зворотному напрямку. Для організованої групи можливий трансфер з вашого міста. Сувеніри, власні забаганки.

Програма першого дня відпочинку:

08:30 – 11:00 зустріч в місті Заліщики на ж/д вокзалі, автовокзалі, переїзд до села Губин, підготовка до сплаву, сніданок, інструктаж.
11:00 – 18:00 сплав до села Устечко. Піднімемось на Червону гору, пройдемо повз Хмелівську, острови Інь та Янь, зупинимось на відпочинок в безлюдних місцях, перекус.
18:00 – 20:00 поселення в наметах, купаємось, відпочинок.
20:00 – 23:00 вечеря, посиденьки біля ватри, вільний час, сон.

Програма другого дня відпочинку:

08:00 – 11:00 Ранкова руханка, сніданок, переїзд для огляду островів Інь Янь.
11:00 – 17:00 сплав до міста Заліщики, зупинки на купання, перекус, сріблясті водоспади, красиві краєвиди.
17:00 – 18:00 відпочинок, вечеря.

Програма дводенного сплаву річкою Дністер може відбуватися з виїздом груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського з дорахування ціни на транспортні послуги.