Бакота райський куточок

Бакота каяки, байдарки для водних прогулянок річкою Дністер. Притоки Дністра, скельний монастир, острів в заповіднику, райський куточок для сімейного відпочинку, відпочинку з друзями, колегами. У давні часи село було осередком язичницьких святилищ і курганів, а перші довідки про нього датуються 1024 роком. Древне селище Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, і сучасна пам’ятка архітектури. Село було затоплене у 80-х роках після будівництва Дністровської ГЕС, а його жителі переселені. У середні віки Бакота була політично-адміністративним центром Дністровського Пониззя. Поблизу села розташовані скельні монастирі, засновані ще Антонієм Печерським. У 1996 році обвал верхньої скелі Білої гори знищив багато печер та усипальницю з настінними розписами і фресками XI—XIII століть, але в одному місці збереглися залишки келій і руїни Михайлівської церкви.

Водні прогулянки на каяках, Байдарках Бакотою та притоками річки Дністра. Каякінг по Дністру можна проводити як одноденний, дводенний, триденний відпочинок з водними прогулянками, ночівлею у наметі, пішими, автобусними екскурсіями цікавими туристичними об’єктами. Також водні прогулянки Бакотою можна поєднати в комбінованих турах з сплавом річкою Дністер, Серет, екскурсією Камянець-Подільським, Хотином. Якщо відпочиваєте в готелях на березі Дністра: Квітка на камені, Катерина, Тарас Бульба, Ксенія, Дві ріки, Теремки, Острів в заповіднику та інших закладах розміщення можете замовляти каяки, байдарки для водних прогулянок річкою Дністер. Також коли ви відпочиваєте на природі в наметовому містечку, яке можете організувати самі або замовити у нас таку послугу, з харчуванням. Групи для водних прогулянок від 10 туристів.

Тури з ваших міст

Програма каякінгу річкою Дністер може відбуватися з виїздом туристичних груп міста Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янець-Подільського

Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на facebook
Facebook